Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 Vodstvo oddelka

Matej Kosi,
pomočnik glavne tajnice za raziskovalno dejavnost, mednarodne projekte in razvoj

T: + 386 2 23 55 253
E: matej.kosi@um.si


Mag. Andreja Nekrep
pomočnica glavne tajnice za raziskovalno dejavnost, mednarodne projekte in razvoj 

 Pisarna za projekte UM

Andreja Čurin,
vodja strokovne službe

T: + 386 2 23 55 206​
M: +386 51 668 168
E: andreja.curin@um.si​


Aleš Strmečki,
samostojni svetovalec

T: + 386 2 23 55 396
E: ales.strmecki@um.si


Iza Jugovec,

samostojna strokovna delavka

T: + 386 2 23 55 329

E: iza.jugovec@um.si


Mag. ​Nataša Vihar,

samostojna strokovna delavka

T: + 386 2 23 55 267

E: natasa.vihar@um.si


Danica Svetec,
samostojna svetovalka​

T: +386 2 23 55 439

E: danica.svetec@um.si​


Jana Kavčič,
samostojna strokovna delavka
T: + 386 2 23 55 228​


Mateja Praprotnik Vidonja,                                                     

samostojna strokovna delavka 




 

 Služba za karierni razvoj študentov in podporo projektom

Mojca Slana,

koordinatorica Kariernega centra Univerze v Mariboru

T: + 386 2 23 55 209

E: mojca.slana@um.si​


Vera Bračič,

samostojna strokovna delavka

T: + 386 2 23 55 227

E: vera.bracic@um.si


Mateja Hanžurej,

samostojna strokovna delavka

T: + 386 2 23 55 248

E: mateja.hanzurej@um.si


Asist. dr. Martina Horvat,

samostojna strokovna delavka​

T: +386 2 23 55 246

E: martina.horvat2@um.si

​​

​​

 TAJNIŠTVO ODDELKA

​Maruša Belšak,
strokovna sodelavka

Nataša Novak Petelin,
strokovna sodelavka
T: + 386 2 23 55 300


 Služba za podporo raziskovalcem in projektom članic UM

Mag. Brigita Krsnik Horvat,
vodja strokovne službe

T: + 386 2 23 55 343
E:
brigita.krsnik@um.si

 

Mag. (Republika Poljska) Karolina Bucka Kustec,
samostojna strokovna delavka​

T: + 386 2 23 55 389
E:
karolina.bucka@um.si

 ​

Mojca Breznik

samostojna strokovna delavka, ​​prevajalka

T: + 386 2 23 55 287
E: mojca.breznik@um.si​


 

 


 

Urednik strani: Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost
 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Prijava