Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost

​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​​

 Vodstvo oddelka

Mag. Andreja Nekrep
pomočnik glavnega tajnika
T: + 386 2 23 55 253

 CENTER ZA PODPORO PROJEKTOM

​Andreja Čurin,

predstojnik centra

T: + 386 2 23 55 206​
M: +386 51 668 168
E: andreja.curin@um.si​



Projektna pisarna


Aleš Strmečki

T: + 386 2 23 55 396
E: ales.strmecki@um.si


Mateja Praprotnik Vidonja                                                    

T: + 386 2 23 55 224

E: mateja.vidonja@um.si


Mag. ​Nataša Vihar

T: + 386 2 23 55 267

E: natasa.vihar@um.si


Iza Jugovec

T: + 386 2 23 55 329

E: iza.jugovec@um.si


Mateja Koler

T: + 386 2 23 55 209

E:mateja.koler@um.si



Služba za podporo strateškim projektom​


Danica Svetec,
vodja službe

T: +386 2 23 55 439

E: danica.svetec@um.si​



Služba za podporo raziskovalcem in umetnikom​


Mag. Brigita Krsnik Horvat,

vodja službe

T: + 386 2 23 55 343
E: brigita.krsnik@um.si

 

Karolina Bucka Kustec

T: + 386 2 23 55 389
E: karolina.bucka@um.si

 ​

Mojca Breznik

T: + 386 2 23 55 287
E: mojca.breznik@um.si​


​​

Tajništvo oddelka​


Marija Belšak

Nataša Novak Petelin
T: + 386 2 23 55 300


 Karierni center

Matej Kosi,

vodja službe 

T: + 386 2 23 55 344

E: matej.kosi@um.si​


Dr. Martina Horvat

T: + 386 2 23 55 246

E: martina.horvat2@um.si


Vera Bračič

T: + 386 2 23 55 227

E: vera.bracic@um.si


Jana Kavčič

T: +386 2 23 55 228

E: jana.kavcic1@um.si

​​

Urednik strani: Oddelek za raziskovalno in umetniško dejavnost
 Univerza v Mariboru, Slomškov trg 15, 2000 Maribor | +386 2 23 55 280 | rektorat@um.si | Davčna številka: SI 71674705 | Piškotki | Prijava