VSI DOGODKI

• četrtek, 09. maja 2024
    Fakulteta za strojništvo

Prva konferenca programske skupine: Tekstilna kemija in napredni tekstilni materiali

Vabimo vas na prvo konferenco Programske skupine Tekstilna kemija in napredni tekstilni materiali (P2-0118).

Predstavljeni bodo izsledki raziskovalnega dela, ki ga vodijo smernice najnovejših svetovnih trendov in standardov s področja razvoja naprednih, multifunkcionalnih in inteligentnih tekstilnih materialov, kompozitov ter trajnostnih tehnologij. Konferenca bo prostor za poglobljene diskusije o teoretičnih dosežkih in praktičnih spoznanjih v znanstvenem in tehnološkem kontekstu.

Zagotovili bodo tudi ekskluzivni voden ogled najnovejše, visoko vrednostne (vključno RIUM) opreme na Fakulteti za strojništvo in razstavni prostor, kjer bodo imela podjetja s področja tekstilij in analize opreme, priložnost predstaviti svoje inovativne izdelke.

Prijava udeležbe in sodelovanje na konferenci je možna do vključno 25. aprila 2024!

Prijava za udeležence s klikom na povezavo potrditev udeležbe.

Prijava za razstavljavce preko izpolnitve zahtevka za sodelovanje na stojnici.