Študenti Fakultete za turizem osvojili prvo mesto na mednarodni konferenci o turizmu
Datum objave: 11. 05. 2018

Študenti s Fakultete za turizem Univerze v Mariboru se redno udeležujejo mednarodnih dogodkov, kjer že tradicionalno osvajajo najvišja priznanja na študentskih tekmovanjih. Po lanskem drugem mestu so se letos domov vrnili z kar dvema osvojenima prvima mestoma.

Na začetku meseca maja je v Budvi (Črna gora) potekala 11. mednarodna konferenca z naslovom International Congress of Faculties of Tourism and Hospitality (Turizmijada). V okviru konference je potekalo tekmovanje v pisanju študije primera na temo: Improve the hotel business in the MICE segment (izboljšave delovanja hotelov v segmentu kongresnega turizma).

2018_skupna (Small).jpg

Ekipa študentk brežiške Fakultete za turizem Univerze v Mariboru - Sara Gojkošek, Anja Govedič, Saša Kancler je pod mentorstvom asistentke Maje Rosi osvojila prvo mesto in premagala vso mednarodno konkurenco. Na konferenci so potekala tudi športna tekmovanja, kjer je ekipa študentov Fakultete za turizem UM osvojila 1. mesto v odbojki.

Iskrene čestitke!

2018_1.mesto študija primera_2 (Small).jpg   2018_skupna_3 (Small).jpeg