VSE NOVICE

• 17. Maj 2022

Odprt rok za prijave na mednarodni simpozij ISEAS’22

Vljudno vas vabimo na mednarodni simpozij  “ISEAS’22  - International Symposium on Electric Aircraft and Autonomous Systems”, ki bo od 19. do 21. julija 2022 potekal na daljavo preko Zoom aplikacije.

ISEAS_LOGO_2022 JULY-02

SARES (International Sustainable Aviation and Energy Research Society – mednarodna organizacija, ki izvaja raziskave, organizira simpozije in izdaja revije in knjige o trajnostnem letalstvu) letos ob podpori  gostujoče univerze Univerze v Mariboru, Tehnične univerze Eskisehir in  Univerze Istanbul Ticaret iz Turčije, organizira simpozij ISEAS’22.

S predstavitvijo prispevkov na simpoziju boste pridobili naslednje priložnosti:

• Prispevki bodo recenzirani in ocenjeni glede na izvirnost raziskave, tehnične vsebine, poglobljenost raziskave in ustreznosti raziskave glede na temo simpozija.
  • Sprejeti kratki prispevki bodo objavljeni v Zborniku simpozij ISEAS’22, ki ga bo objavil Springer in predložil Scopusu v indeksiranje.
  • Izvirni znanstveni članki bodo objavljeni v uglednih mednarodnih revijah in lektoriranih knjigah Springerja.
  • Potrdilo o mednarodni udeležbi.
  • Spletna predstavitev z mednarodnim občinstvom .
  • Priložnosti za spletno mreženje s priznanimi raziskovalci in povabljenimi govorci.
  • Nizki stroški kotizacije (brez dodatnih stroškov za Springer knjigo in revijo)

Registracija: Zaradi spletne/hibridne narave simpozija je možno uveljavljati popuste na kotizacijo. Ob zgodnji  prijavi do 31.5.2022 bo možen dodaten popust. Več informacij je na voljo na spletni strani.

Pomembni datumi: 20.6. 2022: Rok za oddajo krajših prispevkov preko spletnega sistema za oddajo (največ do 5 strani – Springer Format).

Več podrobnosti najdete na spletni strani simpozija.

Veselimo se vaše udeležbe na simpoziju.

• 17. Maj 2022