Volitve v študentske svete 2023

V študentske svete je vsako leto izvoljenih skoraj 200 študentov, ki so predstavniki študentov na svoji fakulteti in zastopajo mnenje ter skrbijo za interese študentov pri sprejemanju odločitev vodstva v zadevah, ki se tičejo študentov.

Volitve ŠS UM

Postati študentski predstavnik je privilegij in čast, hkrati pa izziv in priložnost za karierno rast.

Kot predstavnik svojega letnika in član študentskega sveta boš imel pomembno vlogo pri oblikovanju študija in obštudijskih dejavnosti. Pridobil boš mnogo izkušenj in znanj, ki ti bodo koristile na karierni poti.

Vse informacije o kandidaturi in poteku volitev najdete na spletni strani namenjeni predstavitvi postopka volitev v študentske svete fakultet Univerze v Mariboru in volitev v Študentski svet stanovalcev Študentskih domov Univerze v Mariboru.