VSE NOVICE

• 5. Mar 2024

Razpis za prostovoljce ZPM Maribor za leto 2024

ZPM Maribor že vrsto let organizira neprofitne počitniške programe, ki vključujejo razne športno–rekreativne dejavnosti, ustvarjalne delavnice ter pestre zabavne in druge programe. Vsebine so namenjene osnovnošolcem in srednješolcem, programi pa so pripravljeni in izvedeni s pomočjo prostovoljcev.

DCIM100MEDIADJI_0170.JPG

Vabljeni vsi, ki ste pripravljeni del svojega prostega časa nameniti otrokom in mladostnikom, ki sodelujejo v programih ZPM Maribor. Posebni pogoji so navedeni v posameznem pozivu, objavljenem na spletni strani www.zpm-mb.si.

Za leto 2024 objavljajo poziv za sodelovanje v treh programih:

1. Poziv prostovoljcem in prostovoljkam na LETOVANJIH, ki bi želeli del poletnih počitnic preživeti z otroki in mladostniki na letovanju na morju v VIRC Poreč ali na Domu Miloša Zidanška na Pohorju kot vzgojitelji in vzgojiteljice ali športno rekreativni vzgojitelji in vzgojiteljice.

Prijave zbirajo do 15. aprila preko spletnega obrazca.

1. Poziv prostovoljcem in prostovoljkam za delo z otroki in mladostniki v DOMU USTVARJALNOSTI MLADIH (DUM) v Mariboru. Pridružite se in soustvarjajte programe v ustvarjalnih delavnicah čez vse leto, v počitniških dejavnostih, na prireditvah, rojstnodnevnih zabavah otrok ali v programih varstva okolja in ohranjanja narave.

Prijave zbirajo do 15. aprila preko spletnega obrazca.

1. Poziv prostovoljcem in prostovoljkam, ki bi se radi usposobili za svetovalce in svetovalkena TOM-u – TELEFONU ZA OTROKE IN MLADOSTNIKE. Telefon je je namenjen mladim klicalcem, ki so v stiski ali pa potrebujejo pogovor, nasvet ali informacijo. Klicalci in svetovalci so anonimni, klici zaupni.

Prijave zbirajo do 25. marca preko spletnega obrazca.

• 5. Mar 2024