VSE NOVICE

• 2. Mar 2022

5. mednarodna konferenca Energy and Responsibility: vabilo k oddaji prispevkov

Tradicionalna mednarodna znanstvena konferenca EnRe bo potekala 14. junija 2022 v Velenju, na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru.

Brez naslova

Spoštovani avtorji, sodelavci in udeleženci!

Tradicionalna mednarodna znanstvena konferenca EnRe se ponovno vrača v mesto Velenje, kjer se bodo v bližnji prihodnosti dogajale velike spremembe na področju energetike in varovanja okolja. Z velikim veseljem vas vabimo k sodelovanju na 5. mednarodni konferenci Energy and Responsibility – EnRe, ki bo 14. junija 2022 v Velenju, na Fakulteti za energetiko Univerze v Mariboru.

Vljudno vas vabimo, da na konferenci predstavite svoj referat v eni izmed sekcij in nam povzetek referata posredujete v obliki izvlečka v prilogi, najkasneje do 15. aprila 2022, na elektronski naslov enre@um.si. Avtorje sprejetih prispevkov bomo pozvali, da svoje delo predstavijo na posamezni sekciji. Izbrani prispevki bodo po recenzijskem postopku objavljeni v znanstveni reviji Journal of Energy Technology (JET).

V okviru plenarnih predavanj bodo svoje prispevke predstavili vabljeni predavatelji, zaključki konference pa bodo sprejeti v okviru zaključne okrogle mize. Podrobnejše informacije najdete v priloženem vabilu k oddaji prispevkov ali na spletni strani konference.

Vljudno vabljeni!

• 2. Mar 2022