Odprt je Razpis kreditno ovrednotene obštudijske dejavnosti Univerze v Mariboru za študijsko leto 2022/23

Prijava poteka v času vpisa v višji letnik, in sicer skladno s termini vpisa, ki jih določi posamezna fakulteta, oz. najkasneje do 30. 9. 2022.

animacija-obstudijske
  • ​Študenti lahko izbirate med 30 učnimi enotami iz različnih področij
  • Učne enote kreditno ovrednotene obštudijske dejavnosti lahko opravljate kot dodatne učne enote ali jih uveljavljate kot prosto izbirne učne enote, v kolikor študijski program, v katerega ste vpisani, to omogoča.
  • Prijavite se lahko študenti, ki ste vpisani v študijske programe Univerze v Mariboru in imate v tekočem študijskem letu veljaven status študenta.

Več informacij o razpisu in posameznih učnih enotah je na voljo na spletni strani Obštudijska dejavnost.​

• 6. Jun 2022