Nov razpis programa gostujočih raziskovalcev evropske univerze ATHENA

Banner_ATHENA_VisitingResearcherProgramme (002)

Z namenom povezovanja raziskovalnih skupin in raziskovalcev partnerskih institucij Evropske  univerze ATHENA, sta Univerza v Orleansu in Les Studium (Loire Valley Institute for Advanced Studies) iz Francije ponovno razpisala: ATHENA visiting researcher Programme.

Program predstavlja veliko priložnost za izkušene raziskovalce kateregakoli področja, da se za 3 do 12 mesecev pridružijo laboratoriju Univerze v Orleansu. Financiranje omogoča prihod in nastanitev ter tesno vpetost v lokalno raziskovalno skupnost.

Članica zveze Evropske univerze ATHENA je tudi Univerza v Mariboru, zato vabljeni raziskovalci, da se prijavite na razpis. Rok za prijavo je 7. april 2022. Več informacij in prijava so na voljo na: ATHENA visiting researcher Programme, tudi v priponki pa najdete navodila za prijavo.