VSI DOGODKI

• sreda, 15. februarja 2023
    Rektorat UM
    Dvorana Borisa Podrecce

Novinarska konferenca pred informativnimi dnevi

Fakultete Univerze v Mariboru se bodo bodočim študentom letos ponovno predstavile v živo. Informativni dnevi bodo potekali v petek, 17. februarja, ob 10. in 15. uri ter v soboto, 18. februarja, ob 10. uri.

Na informativne dneve posameznih fakultet bo mogoče vstopati tudi na daljavo preko skupne spletne točke informativni.um.si. V soboto, 18. 2. 2023, z začetkom ob 12. uri, organiziramo skupni del, v okviru katerega bomo podrobneje predstavili prijavno-sprejemni postopek, Študentsko središče UM, Študentske domove UM, Univerzitetno knjižnico UM, Službo za mednarodno in meduniverzitetno sodelovanje (Erasmus+), Karierni center UM s svojimi aktivnostmi, posebno pozornost pa bomo namenili tudi bodočim študentom s posebnimi potrebami.

Vljudno vabljeni na novinarsko konferenco, ki bo v sredo, 15. februarja 2023, ob 10. uri v Dvorani Borisa Podrecce na Univerzi v Mariboru (Slomškov trg 15, Maribor).

Vaši sogovorniki bodo:

• prof. dr. Zdravko Kačič, rektor Univerze v Mariboru;
  • prof. dr. Mihaela Koletnik, prorektorica za študijsko dejavnost Univerze v Mariboru;
  • Nomi Hrast, prorektorica za študentska vprašanja Univerze v Mariboru;
  • mag. Dejan Senekovič, vodja Visokošolske prijavno-informacijske službe Univerze v Mariboru.

Veselimo se vašega obiska in vas lepo pozdravljamo.