VSI DOGODKI

• petek, 09. decembra 2022
    Dvorani Antona Trstenjaka

Skupščina Centra za zaslužne profesorje in upokojene visokošolske učitelje

Vljudno vas vabimo na skupščino Centra za zaslužne profesorje in upokojene visokošolske učitelje Univerze v Mariboru, ki bo v petek, 9. decembra 2022, ob 11. uri, na Rektoratu Univerze v Mariboru, v dvorani Antona Trstenjaka.

Dnevni red:

1. Uvodno predavanje, Izbrisi-škodljiv izum slovenskega  zakonodajalca, zasl. prof. dr. Šime Ivanjko
  2.  Pregled zapisnika in poročilo o izvršitvi sklepov, zasl. prof. dr. Peter Glavič
  3. Predstavitev ključnih aktivnosti Centra od zadnje seje skupščine, vodja Centra in vodje skupin
  4. Program dela za leto 2023, vodja Centra in vodje skupin
  5.  Sodelovanje fakultetnih koordinatorjev, prof. dr. Jurij Avsec, Fakulteta za energetiko UM
  6.  Imenovanje nadomestnega člana IO CZPUVU
  7. Pobude in predlogi članov Centra
  8. Razno

Ob 13. uri se bosta skupščini pridružila prof. dr. Zdravko Kačič, rektor UM in prof. dr. Dean Korošak, prorektor UM.

Sledilo bo druženje ob pogostitvi vseh navzočih.

Vljudno vas prosimo, da potrdite svojo udeležbo Nataši Marinič Petrovič (natasa.marinic@um.si) do srede, 7.12.2022.