VSI DOGODKI

• sreda, 24. maja 2023
    Rektorat UM

INNOVUM: Infrastruktura in inovacije za preboj regije

Novinarska konferenca bo potekala v sredo, 24. maja 2023 ob 11. uri v Dvorani Borisa Podrecce Univerze v Mariboru (Slomškov trg 15, Maribor).

Vljudno vabljeni na novinarsko konferenco z naslovom INNOVUM: Infrastruktura in inovacije za preboj regije, kjer bomo predstavili nujnost vlaganj za potrebe razvoja regije, že izvedene aktivnosti v okviru Tehnološkega inovacijskega centra Univerze v Mariboru, predstavljen pa bo tudi potrjen obseg sredstev s strani Evropske komisije za izvajanje kohezijske politike 2021-2027 ter napoved vlaganj v raziskovalno infrastrukturo.

Vaši sogovorniki bodo:

• prof. dr. Zdravko Kačič, rektor Univerze v Mariboru
  • prof. dr . Miralem Hadžiselimović, prorektor za infrastrukturo Univerze v Mariboru
  • izr. prof. dr. Matjaž Finšgar, Fakulteta za kemijo in kemijsko tehnologijo
  • prof. dr. Lidija Fras Zemljič, Fakulteta za strojništvo
  • doc. dr. Iztok Kramberger, Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko