Želite pridobiti nova znanja na področju zelenih in digitalnih vsebin?

K prijavi na razpis za multiplikatorstvo vabimo vse visokošolske učitelje in učiteljice, sodelavce in sodelavke, ter strokovne sodelavce in sodelavke, ki želite pridobiti nova znanja na področju zelenih in digitalnih vsebin.

grafika - Razpis za multiplikatorstvo

V okviru NOO projekta Učinkovito izobraževanje za zeleni in digitalni prehod načrtujemo usposabljanja oz. izobraževanja, s katerimi bo akademska skupnost Univerze v Mariboru pridobivala znanja in kompetence na področju zelenih in digitalnih vsebin.

Usposabljanja se bodo izvajala tudi v obliki multiplikatorstva, v okviru katerega bodo multiplikatorji – visokošolski učitelji in sodelavci ter strokovni sodelavci – po obisku tuje institucije ali konference s prenosom znanja prenesli primer dobre prakse med zainteresirano javnost na Univerzi v Mariboru.

Razpis za multiplikatorstvo je objavljen na Intranetu UM in je dostopen z digitalno identiteto UM.

Vljudno vabljeni k sodelovanju.

Oddelek za izobraževanje in študij

• 24. Maj 2023