VSE NOVICE

• 8. Dec 2020

Zbiranje sladkarij in igrač – pričarajmo igrive nasmehe na obraze otrok!

​ Bliža se najlepši del leta – čarobni december, a ta za mnoge družine zaradi finančne stiske ni tako čaroben. Letos, v času epidemije, je še več staršev brezposelnih, zato je njihova stiska še večja. Zato Študentski svet Univerze v Mariboru skupaj z Društvom prijateljev ...

Zato Študentski svet Univerze v Mariboru skupaj z Društvom prijateljev mladine organizira zbiranje igrač in sladkarij za otroke iz socialno šibkejših družin, letos na nekoliko prilagojen način.

Zaradi koronavirusa bo letošnje zbiranje potekalo nekoliko drugače, in sicer boste svoje paketke lahko poslali po pošti od 30. 11. 2020 do 16. 12. 2020 na naslov:

Društvo prijateljev mladine (DPM)
Razlagova ulica 16

2000 Maribor,

ali jih prinesli na njihov naslov osebno v tednu med 7. 12. 2020 in  11. 12. 2020 med 16 in 18h (v pritličje).

Upamo, da bomo kljub spremembi načina zbiranja še vedno zbrali veliko daril in pričarali nasmeške na lica otrok pred božičem.

• 8. Dec 2020