VSE NOVICE

• 20. Sep 2021

Vpis na Mini univerzo Filozofske fakultete Univerze v Mariboru

MUF je univerza za otroke, na kateri strokovnjakinje in strokovnjaki različnih fakultet Univerze v Mariboru otrokom približajo znanost, spodbujajo njihovo radovednost in jo obenem potešijo, saj jim ponujajo odgovore na mnoga vprašanja, ki se jim porajajo.  Otrokom predavajo tako, da...

Otrokom predavajo tako, da so predavanja zanje razumljiva in zanimiva. Predavanja na MUF-u segajo na področja naravoslovja, humanistike, družboslovja in umetnosti.

Vpisi potekajo preko spletne strani od 20.-27. 9. 2021.

Vpisujemo na:
MUF 1: za otroke od 3. do 6. razreda osnovne šoleMUF 2: za otroke od 7. do 9. razreda osnovne šole

• 20. Sep 2021