VSE NOVICE

• 18. Nov 2020

Vabilo na virtualno ministrsko konferenco evropskega visokošolskega prostora (EHEA) 2020

​Vljudno vabljeni, da se v vlogi opazovalca pridružite Ministrski konferenci Evropskega Visokošolskega Prostora (EHEA) 2020, ki bo v okoliščinah sanitarne krize COVID-19 potekala v obliki video-konference dne 19. novembra 2020 s pričetkom ob 9. uri. Konferenca bo dostopna preko prenosa v živo brez registracije ali prijave in je na voljo v šestih jezikih (italijanščini, angleščini, francoščini, nemščini, ruščini in španščini).

Konferenco lahko spremljate na spletni strani ministrske konference EHEA 2020https://ehea2020rome.it

Pristojni ministri 48 držav podpisnic Bolonjske deklaracije in 8 posvetovalnih članic (Svet Evrope, UNESCO, Business Europe, Eucation International, ENQA, ESU, EUA, EURASHE) in EQUAR bodo na konferenci odločali o sprejemu predloga Rimskega komunikeja, ki bo nakazal usmeritve razvoja visokega šolstva po letu 2020 za naslednjih 10 let.

• 18. Nov 2020