Vabilo k oddaji prispevkov za ATHENA Research Book

ATHENA Research Book je platforma, ki spodbuja skupne in interdisciplinarne raziskovalne projekte uveljavljenih raziskovalcev in raziskovalcev na začetku poklicne poti.

Izdelek brez naslova (11)

ATHENA, evropska univerzitetna zveza sedmih visokošolskih ustanov, spodbuja odličnost na področju raziskav in inovacij s pospeševanjem mednarodnega sodelovanja.

Za prvo pilotno zbirko (1. zvezek) vabimo k oddaji prispevkov v obliki preglednih člankov, v katerih so predstavljeni pomembni znanstveni dosežki partnerjev zavezništva ATHENA, izvirnih znanstvenih člankov, ki se osredotočajo na ideje in dosežke, ki prispevajo h konceptu evropske univerze, ter študentskih člankov. Prispevke je potrebno oddati najpozneje do 11. aprila 2022.

Podrobnosti: https://athena-uni.eu/ARB. Za vsa dodatna vprašanja je a voljo elektronski naslov: ATHENA-research-book@um.si.

ATHENA Research Book – CFP 2021