V okviru logistične delegacije na EXPO 2020 tudi Fakulteta za logistiko

Teden v januarju je bil na slovenskem paviljonu na Expo 2020 namenjen delegaciji slovenskih predstavnikov logističnega sektorja.

IMG_3791

Na povabilo Gospodarske zbornice Slovenije, Obrtno-podjetniške zbornice Slovenije in Spirit Slovenija sta se Expa udeležila tudi dekanica Fakultete za logistiko prof. dr. Maja Fošner in prodekan za finančne zadeve in sodelovanje z okoljem izr. prof. dr. Andrej Lisec.

V okviru predstavitve se je odvil tudi dobro obiskani poslovni forum, ki je v središče postavil možnosti za preboj inovativnih transportnih in logističnih storitev, ki jih razvija slovensko gospodarstvo. V okviru foruma je potekala tudi predstavitev slovenskega transporta in logistike, s poudarkom na cestnem transportu, na katerem sta predstavnika fakultete tudi aktivno sodelovala.

V zanimivem pogovoru sta delila svoje vtise o obisku Expa 2020 kot tudi o pomenu povezovanja z gospodarstvom in logistiki.

Intervju EXPO 2020 Novo