VSE NOVICE

• 23. Apr 2021

​ Univerza v Mariboru je edina slovenska univerza uvrščena na Times Impact Rankings 2021.  Univerza v Mariboru je letos tretjič sodelovala v razvrščanju na »Times University Impact Rankings«. Omenjeno razvrščanje ocenjuje kako univerze skrbijo in vključujejo cilje trajnostnega razvoja ...

Univerza v Mariboru je letos tretjič sodelovala v razvrščanju na »Times University Impact Rankings«. Omenjeno razvrščanje ocenjuje kako univerze skrbijo in vključujejo cilje trajnostnega razvoja v svoje delo.

Univerza v Mariboru je letos sodelovala z enajstimi cilji trajnostnega razvoja (SDG), skupno je uvrščena med 601–800 visokošolskih institucij, izmed 1.115 vseh, ki so vnesle podatke o uresničevanju vsaj štirih ciljev.​

Revija Times Higher Education že 16 let objavlja različne preglede najboljših univerz na svetu. Rezultati Times lestvice potrjujejo, da je Univerza v Mariboru kvalitetna visokošolska institucija, ki se stalno uvršča med 1.000 najboljših univerz na svetu. Podrobnejše podatke o uvrstitvah univerz in metodologija razvrščanja najdete na spletnih stranehTimesa. Analizo uvrstitve Univerze v Mariboru si lahko preberetetukaj.

• 23. Apr 2021