VSE NOVICE

• 11. Mar 2022

UNESCO svetovna konferenca o visokem šolstvu 2022: Vprašalnik za visokošolske učitelje/učiteljice

Vljudno vabljeni k izpolnjevanju vprašalnika v okviru 3. svetovne konference o visokem šolstvu UNESCO.

UNESCO Grafika

Obveščamo vas o vprašalniku, ki ga izvaja UNESCO v okviru 3. svetovne konference o visokem šolstvu, ki bo potekala v Barceloni v Španiji od 18. do 20. maja 2022. Gre za raziskavo, s katero UNESCO preučuje kritične dejavnike za izčrpanost pri delu in tveganje za izgorevanje pri univerzitetnih profesorjih.

Z odgovori v vprašalniku boste pomagali Unescu identificirati in ustvariti uporabne strategije za preprečevanje izgorelosti in zaščito dobrega počutja profesorjev pri delu. Rezultati bodo predstavljeni na Unescovi svetovni konferenci o visokem šolstvu, da bi prispevali k izboljšanju življenja tisočih profesorjev po vsem svetu.

• 11. Mar 2022