VSE NOVICE

• 8. Dec 2020

Testni dostop do elektronskega vira Allgemeines Künstlerlexikon Online (AKLO) / Artists of the World Online   Univerzitetna knjižnica Maribor v decembru ponujatestni dostop do elektronskega vira Allgemeines Künstlerlexikon Online (AKLO) / Artists of the World Online.   ​ Allgemeines K...

Allgemeines Künstlerlexikon Online (AKLO) / Artists of the World Online  je referenčni vir, ki pokriva različna področja umetnosti in vsebuje najnovejše biografske podatke o več kot 1,2 milijona umetnikih. Sestavni del te najobsežnejše podatkovne zbirke s področja umetnosti je tudi več kot 500.000 avtorskih biografskih člankov, ki jim vsako leto dodajo 3.500 novih člankov. Aktualne, zanesljive in obsežne informacije o umetnikih lahko poiščemo z različnimi načini iskanja. Več informacij o zbirki najdete naspletni strani ponudnika.

Testiranje traja do 4. januarja 2021.
Omogočen je tudi oddaljen dostop (npr. od doma).

Vstopne povezave vseh trenutnih testnih dostopov do e-virov najdete na:

Vaša mnenja in odzive glede testiranj pošljite na e-naslovbojan.ostir@um.si.

• 8. Dec 2020