VSE NOVICE

• 19. Jul 2021

Srečanje s predsednikom Evropskega raziskovalnega sveta

Rektor Univerze v Mariboru, prof. dr. Zdravko Kačič, se je udeležil srečanja s predsednikom Evropskega raziskovalnega sveta (ERC) akad. prof. dr. Jean-Pierre Bourguignon. Srečanja, ki je potekalo na Univerzi na Primorskem, so se udeležili še rektorica UP prof. dr. Klavdija Kutner, prof. dr. Mladen Franko, prorektor za izobraževanje na Univerzi v Novi Gorici, prof. dr. Roman Jerala,  Kemijski inštitut, dr. Tomaž Boh, generalni direktor Direktorata za znanost na MIZŠ RS, dr. Andreja Umek Venturini, MIZŠ ter drugi predstavniki članic UP in raziskovalnega inštituta InnoRenew CoE.

Več o srečanju in fotogaleriji na ogled na spletni straniUniverze na Primorskem.​

• 19. Jul 2021