VSE NOVICE

• 12. Okt 2020

Razvojna konferenca Strategija Univerze v Mariboru 2021–2030

Izhodišča Strategije UM za obdobje 2021–2030 temeljijo na zavezi UM zasledovati poslanstvo in vizijo, ustvarjalno povezovanje raziskovanja in izobraževanja, vključevanje v reševanje družbenih izzivov v lokalnem in globalnem okolju ter skrb za medsebojne odnose in ustvarjalno delovno okolje, ki omogoča dobro počutje zaposlenih in študentov.

​​

Univerza v Mariboru vabi visokošolske učitelje in sodelavce, strokovne delavce in študente ter partnerje iz okolja k aktivnemu sodelovanju na razvojni konferenci o strateških usmeritvah in izzivih v prihodnjih desetih letih, ki bo potekala 16. 10. 2020.

Konferenca bo potekala na daljavo s pomočjo orodja MS Teams. V zgornjem desnem kotu programa kliknite na “Pridružite se ekipi ali jo ustvarite” in v polje “Pridružite se ekipi s kodo” vnesite kodo: zl2yy3f

Ekipa se imenuje Razvojna konferenca Univerze v Mariboru »Strategija Univerze v Mariboru 2021–2030«. Dodatne informacije dobite na elektronskem naslovudanilo.majcen@um.si ali po telefonu 02/23 55 226.

Program konference najdetetukaj.

• 12. Okt 2020