VSE NOVICE

• 29. Jan 2021

Raziskovalno popoldne na Fakulteti za zdravstvene vede

Univerza v Mariboru Fakulteta za zdravstvene vede, v okviru Inštituta za zdravstveno  nego UM FZV in Raziskovalnega inštituta UM FZV, organizira srečanja visokošolskih učiteljev, raziskovalcev, študentov, diplomantov in zunanjih sodelavcev, z namenom približati raziskovalno delo vsem sodelujočim v pedagoškem in raziskovalnem procesu ter tako omogočiti boljše in lažje interdisciplinarno povezovanje raziskovalnih skupin znotraj UM FZV s študenti in z zunanjimi sodelavci.

Vljudno vas vabimo, da se udeležite Raziskovalnega popoldneva,
ki bo v torek, 02.02.2021 ob 13:00 uri preko MS Teams in bo zajemalo
predstavitev rezultatov Erasmus+ projekta

»Optimizing patient safety through culturally competent