Potekala je 1. konferenca Piloti pilotom

V prostorih Kongresnega centra Brdo je Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije v sredo, 8. maja 2024, organiziralo 1. konferenco Piloti pilotom, v okviru katere so se srečale vse izvajalke pilotnih projektov v okviru Reforme visokega šolstva za zelen in odporen prehod v Družbo 5.0.

DSC_4552

Na tržnici pilotnih projektov so bili zastopani vsi pilotni projekti, ki jih razen naše univerze izvajajo še na Univerzi v Ljubljani, Univerzi na Primorskem in Fakulteti za informacijske študije Novo Mesto. Plenarno predstavitev je otvorila prorektorica za študijsko dejavnost prof. dr. Mihaela Koletnik, na okrogli mizi pa sta stališča Univerze v Mariboru zastopala prof. ddr. Ana Vovk in doc. dr. Boštjan Vlaovič.

Logotipi NOO v vrstici

• 10. Maj 2024