VSE NOVICE

• 9. Jun 2021

Odkrij novo družbeno platformo Actimatch

​Na Univerzi v Mariboru smo zelo ponosni na dosežke naših študentov. Ena izmed novih zgodb o uspehu je družabna platforma za povezovanje in druženje ljudi s podobnimi interesi z namenom tvorjenja pravih prijateljstev - Actimatch. Ekipa, ki za njo stoji, so 4 mladi in nadobudni posamezniki, me...

​Na Univerzi v Mariboru smo zelo ponosni na dosežke naših študentov. Ena izmed novih zgodb o uspehu je družabna platforma za povezovanje in druženje ljudi s podobnimi interesi z namenom tvorjenja pravih prijateljstev – Actimatch. Ekipa, ki za njo stoji, so 4 mladi in nadobudni posamezniki, med katerimi sta vidnejša predstavnika Matej Žnidarič (študent 5. letnika Medicinske fakultete Univerze v Mariboru) in Urban Ferčec (magister imunologije na Univerzi v Oxfordu).

Že dolgo časa nazaj so spoznali, da trenutna družabna omrežja niso niti najmanj družabna: na njih je nove prijatelje praktično nemogoče spoznati, so polna oglasov in praznih vsebin, pri čemer je njihova največja vrednost profilna slika. Zato za razvoj nove aplikacije pravijo: »Naša vizija je ustvariti omrežje, kjer se bodo lahko mladi medsebojno povezovali in spoznavali ter se družili na dogodkih v živo. Pred kratkim smo dodali tudi možnost dodati študij in s tem omogočili boljše povezovanje študentov, še posebej na isti fakulteti in programu. Seveda pa je to samo začetek: v prihodnje imamo namen dodati še ogromno funkcij, ki bodo študentom omogočile še boljše povezovanje in več študentskega druženja. Ker pa so dogodki velik del naše platforme, pa je to tudi super priložnost, da se dogodki Univerze v Mariboru predstavijo našim uporabnikom in širši publiki. Še več: na platformi bi želeli predstaviti tudi dogodke Mariborskih študentskih organizacij in fakultet, kar bo močno oživilo študentsko dogajanje«.

​Za več informacij kliknite TUKAJ.

• 9. Jun 2021