VSE NOVICE

• 8. Okt 2021

Novi strateški partner Fakultete za strojništvo Univerze v Mariboru

​Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru je v mesecu septembru 2021 podpisala sporazum o medsebojnem strateškem sodelovanju z Holdingom Slovenske elektrarne d.o.o.  ​  ​ Partnerja sta se dogovorila, da bosta sodelovala na področju študijske dejavnosti v obliki zagotavljanja ...

​

Partnerja sta se dogovorila, da bosta sodelovala na področju študijske dejavnosti v obliki zagotavljanja praktičnega usposabljanja študentov, priprave diplomskih, magistrskih ter projektnih del v družbi HSE, vključevanja gostujočih strokovnjakov v pedagoški proces, ekskurzij študentov v podjetje ipd. Prav tako bodo še dodatno okrepili sodelovanje na razvojno-raziskovalnih in aplikativnih projektih.

• 8. Okt 2021