VSE NOVICE

• 8. Okt 2021

Na Univerzi v Mariboru se vzpostavlja pedagoška mreža

Na Univerzi v Mariboru se vzpostavlja pedagoška mreža, skupnost visokošolskih učiteljev in sodelavcev za izmenjavo izkušenj in nadgrajevanje pedagoških znanj, z namenom uveljavljanja in uporabe inovativnih metod poučevanja in sodobnih učnih okolij, ki v središče postavljajo študenta. P...

Predstavitev aktivnosti za visokošolske učitelje in sodelavce bo potekala 12. 10. 2021 ob 10. uri na daljavo. Ključne točke predstavitve: namen vzpostavitve Pedagoške mreže UM, vsebine in prioritetna področja, aktualni dogodki in gradiva, e-okolje.

Povezava do Microsoft Teams srečanja:https://tinyurl.com/tsu7m924.

Visokošolski učitelji in sodelavci UM vljudno vabljeni!

• 8. Okt 2021