VSE NOVICE

• 13. Nov 2020

Magistrski študijski programi FOV UM s potrjeno mednarodno reakreditacijo ECBE do leta 2025

​Dne, 1. 11. 2020 je upravni odbor »European council for Business Education« potrdil reakreditacijo vseh treh magistrskih študijskih programov Fakultete za organizacijske vede Univerze v Mariboru in sicer: Inženiring poslovnih sistemov, Organizacija in management kadrovskih in izobraževalnih sistemov in Organizacija in management informacijskih sistemov.

Fakulteta za organizacijske vede Univerze v Mariboru ima podaljšano ECBE akreditacijo magistrskih študijskih programov do 30. septembra 2025.

Z akreditacijo ECBE imajo magistrski študijski programi FOV UM v evropskem merilu mednarodno prepoznavnost ter so primerljivi z najboljšimi študijskimi programi v Evropi.

Več o ECBE na povezavi:http://www.ecbe.eu/.

• 13. Nov 2020