Zaključek Univerzitetne športne lige v odličnem vzdušju

Na finalnem turnirju Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru, so po napetih tekmah v odličnem vzdušju podelili odličja in nagrade najboljšim ekipam v posameznih disciplinah – nogometni ligi, košarki in moški ter ženski odbojki. Hkrati so nagradili najkoristnejše igralce (MVP) posameznih kategorij in naj strelca v nogometni ligi.

2024-04-09_Finale UŠL za prvaka UM_OsimZan_085

Zagotovo pa so bili tudi navijači iz tribun tisti, ki so z glasnim navijanjem poskrbeli za odlično vzdušje v dvorani UŠC Leona Štuklja.

Z organizacijo lige Študentski svet UM krepi veljavo tekmovalnega športa na Univerzi v Mariboru. Temu smo bili priča zahvaljujoč zavzetim in tekmovalnim ekipam ter veliki podpori navijačev, kar je dokaz, da je športna liga za študente Univerze v Mariboru izredno pomembna obštudijska dejavnost.

• 11. Apr 2024