ERASMUS+ študij v tujini v študijskem letu 2022/2023

Ste že razmišljali, da bi šli po nekaj novih študijskih izkušenj, nepozabnih trenutkov in prijateljev v tujino?

Erasmus+ razpis

Obveščamo vas, da smo objavili nov RAZPIS ZA SOFINANCIRANJE MOBILNOSTI ŠTUDENTOV Z NAMENOM ŠTUDIJA V TUJINI ERASMUS+ za študijsko leto 2022/2023.

Študijske izmenjave se lahko udeležite na partnerski univerzi v eni izmed držav EU, Islandiji, Norveški, Turčiji, Severni Makedoniji ali Srbiji.

Več o PRIJAVNEM POSTOPKU in AKTUALNEM RAZPISU za sofinanciranje mobilnosti študentov v programu Erasmus+ najdete na spletni strani www.erasmusplusum.si.

BODITE SPROTI OBVEŠČENI

Vse aktualne informacije v zvezi z Erasmus izmenjavo študentov, praksah v tujini, poletnih šolah in tudi informacij o vseh preostalih možnostih mednarodnih izmenjav, bomo objavljali v Erasmus+ novicah. Na njih se lahko naročite na tej povezavi.

Opogumi se in se prijavi na Erasmus+ študijsko izmenjavo!

Zapolni svoj svet!

Mednarodna pisarna Univerze v Mariboru