EDIH DIGI-SI Community Days: Otvoritev evropskega stičišča za digitalno preobrazbo Slovenije

Vabimo vas na EDIH DIGI-SI Community Days, v petek, 9. decembra 2022, ob 9.30 v Minoritsko cerkev, Vojašniški trg 2, 2000 Maribor.

DIGI vabilo 1200x628

Univerza v Mariboru (koordinator), Institut Jožef StefanARCTURDIGITECH-SI-EASTTehnološki park LjubljanaDigitalno inovacijsko stičišče Slovenije in DIH AGRIFOOD, ki ga upravlja ITC – Inovacijsko tehnološki grozd Murska Sobota smo sestavili splet storitev, potrebnih za celovito digitalizacijo delovanja, ki vključuje načrtovanje, svetovanja, treninge, opremo za testiranje, laboratorije in kompetence vrhunskih strokovnjakov.

Partnerstvo sedmih izkušenih organizacij v konzorciju EDIH DIGI-SI zagotavlja podporo podjetjem, organizacijam in javnim ustanovam skozi celotno vrednostno verigo digitalizacije na 4 temeljnih področjih: agroživilstvu, zdravstvu, proizvodnji in turizmu.

Univerza v Mariboru (koordinator), Institut Jožef Stefan, ARCTUR, DIGITECH-SI-EAST, Tehnološki park Ljubljana, Digitalno inovacijsko stičišče Slovenije in DIH AGRIFOOD, ki ga upravlja ITC – Inovacijsko tehnološki grozd Murska Sobota so sestavili splet storitev, potrebnih za celovito digitalizacijo delovanja, ki vključuje načrtovanje, svetovanja, treninge, opremo za testiranje, laboratorije in kompetence vrhunskih strokovnjakov.

Ko se poraja dvom, kako celovito zastaviti proces digitalizacije, je čas za EDIH DIGI-SI!

Vabljeni na EDIH DIGI-SI Community Days, v petek, 9. decembra 2022, ob 9.30 v Minoritsko cerkev, Vojašniški trg 2, 2000 Maribor.

Na konferenci bodo predstavljene storitve za učinkovito digitalizacijo vseh segmentov delovanja. Potekal bo tudi izbor najboljše digitalne inovacije Digital Innovation Challenge Competition. Zmagovalna digitalna inovacija bo deležna aktivne promocije tako na slovenskem trgu kot na tujih trgih preko različnih evropskih mrež partnerjev DIGI-SI.

Več o programu konference tukaj.