VSE NOVICE

• 23. Dec 2020

Dostop do informacijskega vira EU Law Live

​ Univerzitetna knjižnica Maribor vam z veseljem sporoča, da so pridobili dostop do spletnega servisa EU LAW Live.     EU LAW Live je spletno novičarski portal, ki združuje različne vsebine s področja prava Evropske unije. Vsebuje novice, analize, t. i. “Op-Eds" članke, jutranji ...

EU LAW Live je spletno novičarski portal, ki združuje različne vsebine s področja prava Evropske unije. Vsebuje novice, analize, t. i. “Op-Eds” članke, jutranji napovednik dogodkov, kritične prikaze knjig … Je izredno relevanten vir za akademsko publiko, pravnike, politike in splošno javnost, saj obsega vsa področja prava. Osvežuje se dnevno. Več informacij o zbirki najdete naspletni strani ponudnika.

Mogoč je tudi oddaljen dostop (npr. od doma).

Vaša mnenja in odzive pošljite na e-naslovbojan.ostir@um.si. ​

• 23. Dec 2020