VSE NOVICE

• 16. Dec 2022

33. mednarodna konferenca EJC 2023 – povabilo k oddaji člankov za objavo

Med 5. in 9. Junijem 2023 bo v Mariboru potekala 33. mednarodna konferenca EJC 2023 (International Conference on Information Modelling and Knowledge Bases), zato vas vljudno vabimo k oddaji člankov za objavo.

EJC-2023-Banner

Organizator konference je Fakulteta za elektrotehniko, računalništvo in informatiko. Namen konference EJC 2023 je združiti strokovnjake z različnih področij računalništva in drugih disciplin, ki jim je skupno razumevanje in reševanje problemov informacijskega modeliranja in baz znanja ter uporaba rezultatov raziskav v praksi. Cilj je tudi prepoznati in preučiti nova področja modeliranja in baz znanja, ki jim je treba nameniti več pozornosti.

Pomembni datumi:

• januar 2023 – oddaja člankov
  • marec 2023– obvestilo o sprejetju člankov
  • April 2023 – oddaja končnega članka

Več informacij lahko najdete na spletni strani konference ali pa pišite na ejc2023@um.si.

V posebni objavi sledi vabilo za objavo člankov znotraj posebne sekcije Evropske Univerze ATHENA.

• 16. Dec 2022