Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru

Univerzitetna športna liga za prvaka Univerze v Mariboru je tradicionalno tekmovanje, ki ga organizira Študentski svet Univerze v Mariboru in v katerem se pomerijo ekipe fakultet UM v nogometu, košarki in odbojki.

Polfinale_Dan2_Web-46

Po napetih izločitvenih bojih je sedaj čas za finalni turnir, ki bo potekal v torek, 4. aprila 2023 s pričetkom ob 14. uri v Univerzitetnem športnem centru Leona Štuklja (Koroška cesta 130, Maribor).

Na finalnem turnirju bodo podeljena odličja in nagrade najboljšim ekipam v posameznih disciplinah – Vzajemni nogometni ligi, Vzajemni košarkarski ligi in Decathlon moški ter ženski odbojkarski ligi.

Tekmovanja v različnih športnih panogah so potekala vse od začetka študijskega leta, v finale pa sta se uvrstili le dve najboljši ekipi v vsaki kategoriji. Na finalnem turnirju si bodo gledalci lahko najprej pogledali male finale, tekme za 3. mesta v vseh disciplinah, potem pa bodo sledile vse glavne tekme večera.

Časovnica tekem finala Univerzitetne športne lige za prvaka Univerze v Mariboru 2022/2023:

• 14.00 Začetek
  • 14.30 Boji za 3. in 4. mesto
  • 15.50 Finalna tekma Decathlon odbojkarska liga ženske
  • 17.00 Finalna tekma Decathlon odbojkarska liga moški
  • 18.10 Finalna tekma Vzajemna košarkarska liga
  • 19.30 Finalna tekma Vzajemna nogometna liga
  • 20.30 Podelitev nagrad in pokalov

Verjamemo, da se bodo tekmovalci izkazali s svojimi izjemnimi športnimi sposobnostmi in veliko predanostjo, navijači pa z vzpodbujanjem s tribun.

Vabljeni, da se pridružite čez celodnevno dogajanje in skupaj z nami doživite navdušenje nad športom.

Predvsem pa bomo veseli, če se nam boste pridružili na razglasitvi rezultatov, kjer bo nagrade in pokale podelil prof. dr Zdravko Kačič, rektor Univerze v Mariboru.

Dodatne informacije: Študentski svet Univerze v Mariboru