Sejem mobilnosti Erasmus Mobility Fair

Vabljeni na sejem mobilnosti Erasmus Mobility Fair, ki ga organizira Univerza v Mariboru z mednarodnimi študenti, ki se udeležujejo Erasmus izmenjave na Univerzi v Mariboru.

23719X7938

Program Erasmus+ omogoča študentom, da del rednih študijskih obveznosti na katerem koli nivoju/stopnji oz. ciklu študija (vključujoč pripravo diplomskih, magistrskih ali doktorskih nalog, a izključujoč raziskovalno delo, ki ni neposredna študijska obveznost) namesto na matični fakulteti opravijo na partnerski instituciji v tujini.

Partnerske institucije v tujini, na katerih lahko študenti opravijo del študijskih obveznosti, so tiste institucije iz programskih držav, s katerimi je podpisan Medinstitucionalni sporazum programa Erasmus+ o izmenjavi študentov za ustrezno študijsko področje.

Vse informacije, izkušnje in vtise mednarodne izmenjave lahko sedaj pridobite neposredno od udeležencev izmenjav.

Na sejmu bo tako svojo univerzo predstavljalo več kot 100 mednarodnih študentov iz več kot 20 držav.

Zakaj se udeležiti sejma:

• spoznajte tuje študente iz cele Evrope,
  • seznanite se z univerzami, kamor lahko greste na Erasmus izmenjavo,
  • vprašajte tuje študente o življenju in študiju na njihovih univerzah,
  • pridobite informacije o prijavi na Erasmus izmenjavo.

Sejem bo potekal v petek, 20. 10. 2023, med 12. in 14. uro v prostorih Fakultete za elektrotehniko, računalništvo in informatiko, Koroška cesta 46, Maribor.

Udeležite se sejma in izkoristite edinstveno priložnost!