VSE NOVICE

• 13. Nov 2020

Prof. dr. Iztok Palčič soavtor UMAR-jevega Poročila o produktivnosti 2020

Red. prof. dr. Iztok Palčič s Fakultete za strojništvo Univerze v Mariboru je sodeloval na konferenci Ekonomska in družbena preobrazba Slovenije v času četrte industrijske revolucije – Nacionalni dialog o produktivnosti v organizaciji Urad RS za makroekonomske an​alize in razvoj (UMAR) in Predstavništva Evropske komisije v Sloveniji. Predstavil je prispevek z naslovom »Ali so naša proizvodna podjetja pripravljena na Industrijo 4.0?«. Posnetek konference je naFacebook strani Predstavništva Evropske komisije v Sloveniji.
 Red. prof. dr. Iztok Palčič je tudi soavtor letošnjega Poročila o produktivnosti, ki ga pripravlja UMAR. ​

• 13. Nov 2020