Podaljšan rok za oblikovalski natečaj za izdelavo CGP za področje odprte znanosti

Univerza v Mariboru podaljšuje rok za oddajo avtorskih rešitev za oblikovanje celostne grafične podobe odprte znanosti Univerze v Mariboru do 26. maja 2023.

Unlocked brain form lines, triangles and particle style design.

Na Univerzi v Mariboru trenutno poteka oblikovalski natečaj za izdelavo celostne grafične podobe za področje odprte znanosti v okviru projekta NOO z odprtim dostopom do vseživljenjskega izobraževanja – ODVIj, ki ga sofinancirata Republika Slovenija, Ministrstvo za visoko šolstvo, znanost in inovacije, in Evropska unija – NextGenerationEU.

Vse študentke in študente Univerze v Mariboru vabimo, da se povežejo v skupine (lahko tudi pod vodstvom mentorja) in oblikujejo CGP za področje odprte znanosti na Univerzi v Mariboru ter nam svojo avtorsko rešitev, za katero bo zmagovalna skupina prejela nagrado, posredujejo v podaljšanem roku do 26. maja 2023.

Vabljene in vabljeni k sodelovanju ter ogledu razpisne dokumentacije objavljenega natečaja.

Natečaj za CGP Odprta znanost
Natečaj za CGP Odprta znanost_popravek