VSE NOVICE

• 27. Sep 2021

Objava znanstvenega članka Raziskovalne skupine za materiale in tehnologijo materialov FS

Raziskovalna skupina za materiale in tehnologijo materialov red. prof. dr. Ivana ANŽELA s Fakultete za strojništvo je v sodelovanju s Fakulteto za tehnologijo polimerov iz Slovenj Gradca in podjetjem Magneti Ljubljana d. d. objavila znanstveni članek z naslovom: ​ »Fused filament fabricatio...

»Fused filament fabrication of Nd-Fe-B bonded magnets: Comparison of PA12 and TPU matrices«

​v reviji Additive Manufacturing založbe Elsivier, ki ima IF 10,998 in zaseda 1. mesto s področja inženirstva in proizvodnje na svetu.

Raziskovalci v članku predstavljajo razvoj izdelave filamenta in tehnologije 3D tiska plastomagnetov, ki s svojimi lastnostmi uspešno konkurirajo injekcijsko brizganim magnetom.

• 27. Sep 2021