Izboljšajmo tutorsko dejavnost na Univerzi v Mariboru

Spoštovana študentka/študent! Na Univerzi v Mariboru želimo poenotiti merila in standarde tutorstva na vseh članicah in s tem doprinesti k dvigu kakovosti študija, predvsem pa olajšati študij in pomagati tistim, ki pomoč pri študiju dejansko potrebujejo.

UMsi_tutorski

Na podlagi vaših izkušenj s tutorskim sistemom lahko predlagamo in uvedemo potrebne spremembe, zato vas vljudno prosimo za posredovanje povratnih informacij.

Vabimo vas, da izpolnite anonimni vprašalnik. Za izpolnjevanje boste potrebovali zgolj 10 minut. Zaradi pomembnosti tematike vas vljudno prosimo, da k izpolnjevanju vprašalnika pristopite odgovorno in kritično. Vabljeni k reševanju, tudi če tutorske pomoči niste koristili oz. z njo niste seznanjeni. (odpiranje v novem zavihku)

Zahvaljujemo se vam za sodelovanje in vas lepo pozdravljamo!