Novi strateški partner Fakultete za strojništvo Univerze v Mariboru
Datum objave: 8. 10. 2021

​Fakulteta za strojništvo Univerze v Mariboru je v mesecu septembru 2021 podpisala sporazum o medsebojnem strateškem sodelovanju z Holdingom Slovenske elektrarne d.o.o.

logotip-UM.png

Novi logotip HSE_barvni.jpg

​

Partnerja sta se dogovorila, da bosta sodelovala na področju študijske dejavnosti v obliki zagotavljanja praktičnega usposabljanja študentov, priprave diplomskih, magistrskih ter projektnih del v družbi HSE, vključevanja gostujočih strokovnjakov v pedagoški proces, ekskurzij študentov v podjetje ipd. Prav tako bodo še dodatno okrepili sodelovanje na razvojno-raziskovalnih in aplikativnih projektih.