Kako se prijaviti v program Microsoft Learn Student Ambassadors in pridobiti dodatna znanja že v času študija?
Datum objave: 14. 01. 2021

Brez naslova micr.png

Ali ste vedeli, da organizacija Microsoft že vrsto let ponuja študentom brezplačna gradiva in sodelovanje v programu Microsoft Learn Student Ambassadors (MSA), v sklopu katerega lahko študentje nadgradijo svoje znanje, pridobijo dodatne praktične izkušnje in povečajo možnost za dobro zaposlitev? Program se že vrsto let izvaja v sklopu dodiplomskega in podiplomskega študijskega programa E-poslovanje na Katedri za e-poslovanje EPF - prej znan kot Microsoft Student Partners (MSP).

V okviru programa je več kot 25 študentov pridobilo naziv MSP, bilo je izvedenih več kot 20 delavnic in izdanih več kot 20 priročnikov za Microsoftove pripomočke (Word, Excel, PowerPoint, Teams ...). Povezave do priročnikov so dostopne v rubriki MSA na spletnem mestu Katedre za e-poslovanje: www.e-poslovanje.eu.

Več o tem, kdo lahko pridobi naziv, katere ugodnosti prinaša pridobljen naziv ter kako poteka prijava v program MSA, najdete v prilogi objave.​

Priloge
MSA_novica.pdf