Sauvignon iz Meranovega prejel posebno nagrado Stanka Čurina
Datum objave: 27. 07. 2020

Vino Sauvignon, suhi jagodni izbor, 2015 iz Univerzitetnega centra za vinogradništvo in vinarstvo Meranovo, Fakultete za kmetijstvo in biosistemske vede Univerze v Mariboru je na ocenjevanju vin Vino Slovenija v Gornja Radgona 2020 prejelo posebno nagrado ''Nagrado Stanka Čurina''.

vino.png

Vino Slovenija 2020 Vino Slovenija Gornja Radgona spada med najuglednejša tradicionalna in mednarodno priznana ocenjevanja. Hkrati je najpomembnejše mednarodno ocenjevanje z največjim številom vzorcev vin v Sloveniji.

Ocenjevalno komisijo sestavljajo vrhunski enologi z bogatimi mednarodnimi izkušnjami. Postopek ocenjevanja spoštuje popolno anonimnost vzorcev, objektivnost vrednotenja rezultatov in natančnost analitike.

Čestitke za odličen rezultat!