Počitniške šole 2020
Datum objave: 19. 06. 2020

Akademija-Feri.jpg

Tudi letos bodo na Fakulteti za elektrotehniko, računalništvo in informatiko Univerze v Mariboru organizirali počitniške šole za osnovnošolce in srednješolce. Z delavnicami s področja računalništva in telekomunikacij želijo med mladimi spodbuditi zanimanje za sodobne tehnologije, ki presegajo le osnovno uporabo računalnika in mobilnega telefona.

Delavnice potekajo v dopoldanskem ter deloma v popoldanskem času. Udeležba na vseh delavnicah je brezplačna.

Obvezna je prijava na delavnico. Število mest na posamezni delavnici je omejeno, prijave so možne do zapolnitve mest.

Več informacij o posamezni delavnici in povezavo do prijavnega obrazca najdete ob kliku na ime delavnice.