Vabilo na nacionalni posvet projekta INOVUP
Datum objave: 14. 01. 2020

Vljudno vas vabimo na nacionalni posvet projekta INOVUP z naslovom Izzivi in dileme visokošolskega poučevanja: kje smo in kam želimo, ki bo potekal  7. februarja 2020 na Pedagoški fakulteti/Filozofski fakulteti/Fakulteti za naravoslovje in matematiko Univerze v Mariboru. Več o posvetu si lahko preberete na spletni strani projekta INOVUP, kjer najdete tudi program dogodka in e-prijavnico.

Namen projekta Inovativno učenje in poučevanje v visokem šolstvu (INOVUP) je izboljševati kakovost visokošolskega izobraževanja z uvedbo prožnejših, sodobnih oblik učenja in poučevanja. Projekt INOVUP s svojimi aktivnostmi prispeva k boljši pedagoški usposobljenosti visokošolskih učiteljev in sodelavcev.

Vljudno vabljeni k prijavi.

logotipi_vbesedilu.jpg

​Projekt »Inovativno učenje in poučevanje v visokem šolstvu (INOVUP)« sofinancirata Republika Slovenija in Evropska unija iz Evropskega socialnega sklada.