Pripravljalni tečaj za mednarodna izpita iz poslovne angleščine: BEC Vantage in BEC Higher
Datum objave: 8. 11. 2019

Inštitut za jezike in tuje poslovne jezike Ekonomsko-poslovne fakultete
vabi na pripravljalni tečaj za mednarodna izpita iz poslovne angleščine:

BEC Vantage in BEC Higher

Za vse, ki razmišljate o študiju, zaposlitvi ali poslovnih stikih s tujino, je mednarodno veljavno potrdilo o znanju tujega jezika nujno. Uspešno opravljen mednarodni izpit iz poslovne angleščine vam lahko odpre marsikatera vrata. Izpita sta po vsem svetu priznana in cenjena kot kakovostno dokazilo o znanju poslovne angleščine. Tudi vse več  slovenskih podjetij ju priznava kot dokazilo o znanju angleškega jezika.

Začetek tečaja: ponedeljek, 18. 11. 2019, ob 17. uri
na Ekonomsko-poslovni fakulteti Univerze v Mariboru,
Razlagova 14 (predavalnica S 3.2.).

Več informacij o posameznih izpitih, stopnjah zahtevnosti, rokih in cenah ter vzorčne primere lahko poiščete na spletnih straneh:

20-urni pripravljalni seminar za BEC izpite je namenjen vsem, ki že dobro obvladajo angleški jezik, odpravili pa bi radi le določene pomanjkljivosti ter dopolnili svoje znanje s področja poslovnega jezika in korespondence.
Cena pripravljalnega seminarja znaša € 140 z DDV.

Informacije in obvezne prijave:
Katedra za tuje poslovne jezike, EPF UM
Tatjana Koropec, prof., tel. 22 90 222 (tatjana.koropec@um.si)