Didakt.UM namig: Izmenjava izkušenj didaktične uporabe IKT v visokošolskem pedagoškem procesu
Datum objave: 30. 10. 2019

S katerimi izzivi vključevanja IKT se soočajo  v tujini? Kakšne so izkušnje s problemskim učenjem na MF UM? Kako načrtovati poučevanje po metodi ABC?  Vas zanima didaktična uporaba orodij Canva in Nearpod? Pridružite se dogodku, kjer boste našli odgovore na ta vprašanja.

Vljudno vabljeni na dogodek Izmenjava izkušenj didaktične uporabe IKT v visokošolskem pedagoškem procesu, ki bo v petek, 15. novembra 2019, ob 9.00 v Podreccini dvorani (Rektorat Univerze v Mariboru). Uradno vabilo s priloženim programom si lahko ogledate na spletni strani Centra.

Zaradi lažje organizacije vas prosimo, da se na dogodek prijavite najkasneje do petka, 8. novembra. Povezavo do prijave najdete v vabilu ali na spletnem naslovu. Število mest je omejeno. Članom projektnega sveta, predavateljem in izvajalcem delavnic se ni potrebno prijaviti.

Več namigov, novic in aktivnosti Centra za podporo poučevanju UM najdete na spletni strani.

center za podbporo.png​​