Vabilo na nacionalni posvet projekta INOVUP
Datum objave: 4. 09. 2019

INOVUP.png

Posvet z naslovom Kaj pot​rebuje visokošolski učitelj za pedagoško odličnost? bo potekal 25. septembra 2019 na Fakulteti za upravo Univerze v Ljubljani.

Vabljeni k prijavi!

S postavitvijo študentov v središče visokošolskega izobraževalnega procesa se potreba po razvoju in rabi prožnejših metod in pristopov učenja in poučevanja zdi neizogibna. Z zavedanjem, da študenti aktivno sooblikujejo učno izkušnjo, se postavlja vprašanje, ali so pedagoški delavci za izvedbo takšnega učnega procesa primerno pedagoško usposobljeni in ali visokošolska skupnost ponuja dovolj podpore in priložnosti pri zavzemanju za kakovostnejši izobraževalni proces. Posvet bo načel to tematiko z refleksijo najnovejših pristopov k spodbujanju kakovostnega in v študente usmerjenega učenja in poučevanja na evropskih univerzah ter vpogledom v najnovejše rezultate o stanju na tem področju v Sloveniji.

Priloge