Uvajalni teden Univerze v Mariboru v študijskem letu 2019/2020
Datum objave: 19. 09. 2019

​Draga brucka, dragi bruc!​

Pred vami je eno naj​bolj vznemirljivih obdobij vašega življenja – študijska leta. Veseli smo, da ste se odločili ta študijska leta preživeti na Univerzi v Mariboru.

​​​uvajalni teden.png

Če si že zastavljate vprašanja, v katerih prostorih bo potekal vaš študij, kje boste​ lahko iskali študijsko gradivo, kje bo najlaže poiskati bodoče profesorje, tutorja študenta, strokovnega delavca v referatu in še koga, ki vam bo lahko priskočil na pomoč, saj vam ni vsee​​no, kako boste vstopili v akademski svet, če vas zanima, kaj vse boste lahko organizirano počeli po urah v predavalnici, potem je uvajalni teden za bruce in brucke kot nalašč za vas.

Kdaj?

Od ponedeljka, 23. 9. 2019 do petka, 27. 9. 2019.

Kje?

Na različnih lokacijah Univerze v Mariboru, ki jih najdete v pro​gramu.

Čemu?

Za čim hitrejši in uspešnejši začetek študija z radovednim, ustvarjalnim in inovativnim spoznavanjem vsega novega - seveda s končnim ciljem, da uspešno zaključite študij in suvereno vstopite na trg dela.

Obvezno?

Zelo priporočljivo, zato pridite.

Dobrodošli!