ERGONOMKU nagrada za inovacijo
Datum objave: 17. 07. 2019

​Raziskovalci v Laboratoriju za inženirsko oblikovanje Fakultete za strojništvo Univerze v Mariboru doc. dr. Sonja Šterman, doc. dr. Jasmin Kaljun in dr. Andrej Cupar so na Gospodarski zbornici Slovenije prejeli nagrado za inovacijo - ERGONOMKO.

ergo18.jpg

Podjetje Ergonomske rešitve d.o.o. je v sodelovanju z Laboratorijem za inženirsko oblikovanje Fakultete za strojništvo razvilo ergonomski pripomoček za prenosni ali namizni računalnik in naslon za roko pri uporabi tipkovnice in pri pisanju.

Direktor podjetja Rade Stamenković je dekanu fakultete prof. dr. Bojanu Dolšaku in članom Laboratorija za inženirsko oblikovanje izdelkov, ki so sodelovali pri razvoju izdelkov, doniral različne modele pripomočkov.

2ergo.jpg 3ergo.jpg

ergo12.jpeg
Več informacij o modelih je dosegljivih na spletni strani www.ergonomko.com​

Čestitamo!